Gdzie się wybrać

Wycieczki szkolne do 150 zł, gdzie warto się wybrać?

Wycieczki szkolne do 150 zł, gdzie warto się wybrać?

Wycieczki szkolne do 150 zł, gdzie warto się wybrać?

Sezon wycieczek szkolnych tak naprawdę trwa cały rok, dlatego warto poznać rozbudowaną ofertę, która pozwoli na świetną zabawę, zarówno wiosną, jak i latem. Każdy wyjazd wiąże się z określonymi wymaganiami oraz danym budżetem, dlatego warto poznać różne możliwości, które oferuje nasze biuro podróży. Zobacz, jakie wycieczki szkolne do 150 zł, możemy zaproponować!

tanie wycieczki szkolne
tania wycieczka szkolna

Wycieczki klasowe: od czego zacząć?

Przede wszystkim warto podkreślić, że każda wycieczka klasowa powinna być starannie zaplanowana. Bezpieczeństwo dzieci jest niezwykle ważne, dlatego polecamy skorzystać z pomocy ekspertów, którzy wiedzą, na co zwrócić uwagę. 

Tylko profesjonalne biuro, które ma dedykowaną ofertę dla dzieci, może zapewnić obsługę i atrakcje na najwyższym poziomie. Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, aniżeli organizacja wyjazdu samodzielnie. 

szkolne wycieczki krajowe
wycieczka szkolmna jednodniowa do 150 zł

Wycieczka szkolna do 150 zł: gdzie się wybrać?

Wbrew pozorom, w tym budżecie, mamy naprawdę sporo możliwości. Szczególnie, jeżeli ma to być wycieczka szkolna jednodniowa. Istnieje sporo miejsc, które sprawią radość, zarówno młodszym dzieciom, jak i wymagającej młodzieży. Wśród nich warto wskazać takie miejsca, opisane poniżej.

Akwarium Oceanika w Chrustach

Jest to duży obiekt, który należy do Kompleksu Świętokrzyskiej Polany z wieloma gatunkami ryb oraz wodnych stworzeń. Do atrakcji, których podczas zwiedzania nie można pominąć, zaliczymy między innymi: Krainę Zabaw, Park Miniatur i Park Linowy.

Bajka Pana Kleksa

Cena od 98.00 
Bajka Pana Kleksa Katowicka Bajka Pana Kleksa to miejsce zostało zbudowane po zainspirowaniu się postacią niemal legendarnego Ambrożego Kleksa,który został stworzony

Akwarium Oceanika w Chrustach

Cena od 80.00 
Akwarium Oceanika w Chrustach Świat zadziwia nas na każdym kroku. Przeraża swoim ogromem i możliwościami. Mimo że człowiek rozwija się

Czy w Pacanowie kozy kują?

Cena od 53.00 
Czy w Pacanowie kozy kują ? Bajkowa ekspozycja, która łączy w sobie najnowsze techniki multimedialne z tradycyjnymi eksponatami muzealnymi, jest

Cybermagia wirtualna rzeczywistość

To świetna atrakcja dla małych i dużych dzieci. Jest to świetny sposób na spędzenie czasu, podczas jednodniowego wypadu. Może stanowić doskonałą pozycję na mapie wrażeń w danym dniu.  https://www.facebook.com/Robinson.Ogrodzieniec/photos/

Wycieczka szkolna jednodniowa-cybermagia w katowicach
Cybermagia-wycieczka szkolna jednodniowa

Kulinarna przygoda: jak samodzielnie zrobić pizzę i lizaki

Ta atrakcja z pewnością spodoba się miłośnikom włoskiego przysmaku, jakim jest pizza. Popularne programy rozrywkowe dla dzieci, dedykowane kulinariom, sprawiły, że coraz więcej maluchów lubi gotować. Możliwość samodzielnego przygotowania ulubionych smakołyków i dań, będzie świetną zabawą! Tego typu wycieczki jednodniowe należą do najczęściej wybieranych wśród szkół podstawowych, dlatego warto je uwzględnić w harmonogramie wypraw. 

Wrocław I Afrykarium W Jeden Dzień

Cena od 200.00 
Wrocław i Afrykarium w Jeden Dzień Zapraszamy na wycieczki po Wrocławiu z przewodnikiem, podczas których przedstawiamy najsłynniejsze wrocławskie zabytki i najpopularniejsze miejsca

Zamek Lipowiec-Wygiełzów-Inwałd-park miniatur

Cena od 50.00 
Zamek Lipowiec-Wygiełzów-Inwałd-park miniatur Ruiny dawnego zamku biskupów krakowskich znajdują się na wapiennym wzgórzu, górującym nad miejscowościami Babice i Wygiełzów. Początki

Kulinarna Przygoda jak zrobić samodzielnie pizzę i lizaki.

Cena od 50.00 
Kulinarna Przygoda jak zrobić samodzielnie pizzę i lizaki. Manufaktura Słodyczy Hokus Pokuss to zdecydowanie najsłodsze miejsce w całych Żarkach, a

Ojcowski Park Narodowy: gra terenowa dla dzieci w różnym wieku

Ten rodzaj wycieczki klasowej będzie idealnym sposobem na integrację. Podczas zabawy, młodzież dzieli się na grupy, które spotyka szereg wyzwań. Na początku muszą  znaleźć na obszarze wokół muzeum swój zestaw startowy, który posłuży im podczas dalszej wyprawy. Jest to znakomity pomysł na połączenie zabawy z edukacją.https://www.facebook.com/photo.

Park trampolin GoJump

Wśród najczęściej odwiedzanych miejsc przez dzieci i młodzież są z pewnością parki trampolin. Ze względu na zdrowie, warto zachęcać uczniów do aktywności, a nic przecież nie sprawia takiej frajdy, jak skakanie między ogromnymi trampolinami. 

park trampolin -wycieczka jednodniowa do 100 zł
Szkoła magii -wycieczka jednodniowa

Jak zatem widać, możliwości jest naprawdę sporo i nawet przy mniejszym budżecie, można zaplanować wycieczki klasowe jednodniowe, które będą obfitowały w wiele nowoczesnych atrakcji. Oczywiście lista ta jest zdecydowania dłuższa. Nie należy pomijać takich miejsc, jak Szkoła Magii i Czarodziejstwa Harrego Pottera, Park Miniatur i Doświadczeń, czy też Termy w Bukowinie.

Kiedy najlepiej planować wycieczki szkolne jednodniowe?

Tego typu wyjazdy trzeba zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem szczególnie, gdy grupa dzieci jest duża. Miejsca, które wskazaliśmy są niezwykle popularne i wymagają rezerwacji, często też na konkretną godzinę. Nie polecamy zatem, zostawiania tego na ostatnią chwilę. Ponadto, stale zmieniające się ceny, wpływają na to, że z dnia na dzień, oferty mogą ulec zmianie, dlatego warto dopilnować formalności wcześniej.

Sporo miejsc, które oferujemy, mieści się w pomieszczeniach zamkniętych, dlatego bez trudu, zorganizujemy kreatywny wyjazd szkolny, o każdej porze roku, niezależnie od warunków atmosferycznych. Pozytywne opinie uczestników wycieczek szkolnych polecanych przez nasze biuro podróży, stanowią doskonałą wizytówkę naszych możliwości. Zachęcamy do wspólnej i niezapomnianej zabawy! 

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *